Отлично начало за 2024-та и лошо продължение

* Спукахме от бой „Хасково“ в Троян, подценихме ги и ни го върнаха при гостуването * „Чичковците“ с победа и изненадваща загуба * Троянчето Християн Топалски – проектонационал
Баскетбол, сезон 2023/24
Венци Кукенски („Дрийм тийм“) е развинтил двама от „Гочита“-та
ПЪРВИТЕ МАЧОВЕ

н представителният ни мъжки отбор срещна в домакински мач в Троян едноименния тим на Хасково. Мачът се игра на 6 януари и премина през пълната доминация на троянци. Интрига имаше само през първата четвърт от играта, завършила 24:24, след което през останалите три четвъртини гостите буквално „сдадоха екипа“ – 26:16, 30:13 и 20:7 и краен резултат 100:60 за нашите. Така „Чавдар“ се утвърди на второто място в групата („А“ ББЛ, регион Юг), след лидера „Хебър“  и следван...

©2009 Троян 21 | Template Blue by TNB | Вход Публикация Коментари Редактиране Управление Оформление Изход | RSS | ЛИЦЕНЗ |